Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. zahariada
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. noshkov
11. forexninja
12. djani
13. kvg55
14. leonleonovpom2
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. zahariada
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. noshkov
11. forexninja
12. djani
13. kvg55
14. leonleonovpom2
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. iw69
8. deathmetalverses
9. dominos
10. rosiela
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. iw69
8. deathmetalverses
9. dominos
10. rosiela
Постинг
25.07.2013 16:46 -
Влизането на ГЕРБ в парламента е равно на политическо самоубийство,..."по молба на Брюксел."
Автор: demograph
Категория: Политика
Прочетен: 2567 Коментари: 0 Гласове:
Последна промяна: 29.07.2013 21:19
Прочетен: 2567 Коментари: 0 Гласове:
1
Последна промяна: 29.07.2013 21:19
Влизането на ГЕРБ в парламента е равно на политическо самоубийство.
Тук няма място за оправдания с когото и да било и с каквото и да било.
Станишев и Задкулисието им врътнаха номерче и те паднаха в капанчето като мишки.
ГЕРБ влязоха в парламента в умишлено определен от тройката ден, в умишлено подбран от тройката час и дневен ред, и попаднаха в умишлено напънатия капан на "ноща на насилията"..и "полета" на Белия автобус.
И протестиращите си обсадиха капанчето, че и си ги оплюха и тях, както се следва. Добре, че не излязоха навън и си спестиха Кутевите камъни "отвътре" и отвън..
А планът на Задкулисието зад Станишев и Ореха, бе простичък:
1.ГЕРБ да бъде върнат в лагера на мафията, и така протеста да е срещу всички, а не само срещу тройката и правителството.
2. Да избият от ръцете на ГЕРБ основния аргумент, по който протеста и ГЕРБ имат
единно мнение - Че изборите на 12 май са фалшифицирани, поради което и незаконни. Така ГЕРБ бе опитомен.
3. Да извадят привържениците на ГЕРБ от състава на протестиращите и така да намалят силата на протеста.
4. След като бъде опитомен, ГЕРБ да бъде Унижен и Унищожен.
И макар и с лесен за разгадаване план, Задкулисието успя.
Сега всичката мафия е в парламента и по-успешно ще брани крепостта на обединената мафиокрация от натиска на протестиращите.
Герберите ще бъдат разтворени в "златната смес" на корупцията и продажничеството, изяждаща всичко .
Но, и на протестиращите им става по-лесно, че няма да се чудят какато до сега, дали ГЕРБ е част от мафията или не.
И на извънпарламентарните също ще им олекне, защото ГЕРБ вече не може да се прави на нещо по-различно от ТИЯ вътре.
А реформаторите, които и да са, по-лесно ще бъдат идентифицирани като естествен съюзник на гражданите от улицата..
Защото ГЕРБ сами си се увътриха. А имаха шанс да са извън статуквото, макар и оплювани.
Който обича сълзливи сцени - да гледа сега как се самоубиват "героите" от ГЕРБ...
Може да гледат и децата над 3 годинки, защото и те ще помнят и разказват един ден, как големия български юнак Бойко се е самозатрил публично.."по молба на Брюксел".
Тук няма място за оправдания с когото и да било и с каквото и да било.
Станишев и Задкулисието им врътнаха номерче и те паднаха в капанчето като мишки.
ГЕРБ влязоха в парламента в умишлено определен от тройката ден, в умишлено подбран от тройката час и дневен ред, и попаднаха в умишлено напънатия капан на "ноща на насилията"..и "полета" на Белия автобус.
И протестиращите си обсадиха капанчето, че и си ги оплюха и тях, както се следва. Добре, че не излязоха навън и си спестиха Кутевите камъни "отвътре" и отвън..
А планът на Задкулисието зад Станишев и Ореха, бе простичък:
1.ГЕРБ да бъде върнат в лагера на мафията, и така протеста да е срещу всички, а не само срещу тройката и правителството.
2. Да избият от ръцете на ГЕРБ основния аргумент, по който протеста и ГЕРБ имат
единно мнение - Че изборите на 12 май са фалшифицирани, поради което и незаконни. Така ГЕРБ бе опитомен.
3. Да извадят привържениците на ГЕРБ от състава на протестиращите и така да намалят силата на протеста.
4. След като бъде опитомен, ГЕРБ да бъде Унижен и Унищожен.
И макар и с лесен за разгадаване план, Задкулисието успя.
Сега всичката мафия е в парламента и по-успешно ще брани крепостта на обединената мафиокрация от натиска на протестиращите.
Герберите ще бъдат разтворени в "златната смес" на корупцията и продажничеството, изяждаща всичко .
Но, и на протестиращите им става по-лесно, че няма да се чудят какато до сега, дали ГЕРБ е част от мафията или не.
И на извънпарламентарните също ще им олекне, защото ГЕРБ вече не може да се прави на нещо по-различно от ТИЯ вътре.
А реформаторите, които и да са, по-лесно ще бъдат идентифицирани като естествен съюзник на гражданите от улицата..
Защото ГЕРБ сами си се увътриха. А имаха шанс да са извън статуквото, макар и оплювани.
Който обича сълзливи сцени - да гледа сега как се самоубиват "героите" от ГЕРБ...
Може да гледат и децата над 3 годинки, защото и те ще помнят и разказват един ден, как големия български юнак Бойко се е самозатрил публично.."по молба на Брюксел".
Тагове:
Четиво за политически наивници като През...
Какво изака еврейката Сара пейтън
Кражбата на наще пари продължава
Какво изака еврейката Сара пейтън
Кражбата на наще пари продължава
Следващ постинг
Предишен постинг
Няма коментари
